Výsledky ČS CHPH 2018

Zemské závody ČS CHPH
01 24.6. Bad Vilbel
pásmo č. 1
pásmo č. 2
pásmo č. 3
02 30.6. Oostende - Knokke - Memoriál Vladimíra Kolaříka
pásmo č. 1
pásmo č. 2
pásmo č. 3
03 28.7. Knokke
pásmo č. 1
pásmo č. 2
pásmo č. 3
Závod KUDT + MJČ
01 2.6. Eschweiler
Závody Maratonu jižních Čech (OS CHPH České Budějovice, Český západ, Prácheň, Tábor)
01 2.6. Eschweiler
02 16.6. Oudenaarde
03 30.6. Knokke 1.
04 14.7. Verleine
05 28.7. Knokke 2.

Pořadí MJČ

Závody Kooperačního uskupení DT (OS CHPH Chomutov, Lidice, Louny, Polabí, Praha, Sever, Středočeské)
01 2.6. Eschweiler 1.
02 16.6. Eschweiler 2.
03 30.6. Knokke 1.
04 14.7. Eschweiler 3.
05 28.7. Knokke 2.
06 28.9. Rothenburg

Pořadí KUDT

Závody MDTVČ (OS CHPH Horácko, Náchod, Pardubice, Podoubraví, Východočeská)
01 3.6. Koblenz 1.
02 10.6. Bamberg
03 17.6. Eschweiler - Aachen
04 24.6. Bad Vilbel
05 30.6. Oostende - Knokke 1.
06 14.7. Koblenz 2.
07 28.7. Oostende - Knokke 2.

Pořadí MDTVČ
Eso H MDTVČ
Eso He MDTVČ

Závody OS CHPH Český západ + Karlovy Vary
01 5.5. Altdorf
02 12.5. Ansbach
03 19.5. Kirchberg 1
04 26.5. Hockeheim 1
05 2.6. Eschweiler
06 2.6. Hockenheim 2
07 9.6. Kirchberg 2
08 16.6. Duffel
09 16.6. Kaiserslautern 1
10 23.6. Kirchberg 3
11 30.6. Knokke 1
12 30.6. Hockenheim 3
13 7.7. Kirchberg 4
14 14.7. Verlaine
15 14.7. Kaiserslautern 2
16 21.7. Hockenheim 4
17 28.7. Knokke 2
18 28.7. Kaiserslautern 3
19 18.8. Altdorf 1
20 25.8. Altdorf 2
21 1.9. Ansbach 1
22 8.9. Ansbach 2
23 15.9. Kirchberg

Pořadí

Pořadí holoubata

Závod OS CHPH České Budějovice + Tábor
01 1.7. Koblenz
Závody OS CHPH Český západ + Domažlice + Karlovy Vary
01 2.6. Eschweiler
02 16.6. Oudenaarde
03 30.6. Knokke 1.
04 14.7. Verleine
05 28.7. Knokke 2.
Závody OS CHPH České Budějovice + Prácheň + Tábor
01 2.6. Eschweiler
02 16.6. Oudenaarde
03 30.6. Knokke 1.
04 14.7. Verleine
05 28.7. Knokke 2.
Závody OS CHPH Chomutov + Lidice + Louny
01 10.6. Heilbronn 1.
02 24.6. Bad Vilbel
03 8.7. Heilbronn 2.
04 21.7. Heilbronn 3.
Závody MKSTVČ (OS CHPH Pardubice + Východočeská)
01 3.6. Cheb
02 10.6. Bamberg
03 17.6. Krajková-Květná
04 24.6. Krajková-Květná
05 24.6. Bad Vilbel
06 30.6. Gotha
07 7.7. Gotha
08 22.7. Gotha

Pořadí MKSTVČ

Závody OS CHPH Praha + Středočeské
01 20.5. Kupferzell 1.
02 27.5. Heilbron 1.
03 2.6. Eschweiler 1.
04 10.6. Kupferzell 2.
05 16.6. Eschweiler 2.
06 16.6. Amberg 1.
07 24.6. Heilbron 2.
08 24.6. Bad Vilbel
09 30.6. Knokke 1.
10 30.6. Amberg 2.
11 8.7. Kupferzell 3.
12 14.7. Eschweiler 3.
13 14.7. Amberg 3.
14 22.7. Heilbron 3.
15 28.7. Knokke 2.
Závody OS CHPH Horácko + Podoubraví
01 3.6. Koblenz 1.
02 17.6. Eschweiler - Aachen
03 24.6. Bad Vilbel
04 30.6. Oostende - Knokke 1.
05 14.7. Koblenz 2.
06 28.7. Oostende - Knokke 2.
Závod OS CHPH Náchod + Východočeská
01 27.5. Bamberg
Závody OS CHPH Lidice + Louny
01 2.6. Wertheim
02 16.6. Amberg
03 30.6. Erlangen
04 14.7. Amberg
Závody OS CHPH Horácko + Tábor
01 8.7. Magdeburg
02 22.7. Magdeburg