Výsledky MSS CHPH 2019

Závody MSS CHPH
01 9.6. Krajková 1-100    Série tří
02 29.6. Tilburg 1-100    Série tří
03 13.7. Duisburg    Série tří
04 27.7. Knokke    Série tří
Závody pásem JIH a STŘED
01 15.6. Meckenheim 1-100
02 29.6. Tilburg
03 13.7. Duisburg
04 27.7. Knokke

Super mistrovství pásma JIH a STŘED

Závody pásma JIH
01 9.6. Krajková KM
02 15.6. Meckenheim
03 29.6. Tilburg
04 30.6. Schweinfurt
05 13.7. Duisburg
06 27.7. Knokke

Mistrovství pásma JIH
Mistrovství DT pásma JIH
Eso MMDT pásma JIH

Závody pásma ZÁPAD
01 2.6. Aschaffenburg 1.
02 9.6. Krajková KM
03 15.6. Eschweiler
04 22.6. Bayreuth
05 29.6. Tilburg
06 29.6. Aschaffenburg 2.
07 13.7. Duisburg
08 20.7. Amberg
09 27.7. Knokke
10 27.7. Aschaffenburg 3.

Super Cup pásma ZÁPAD
Mistrovství DT pásma ZÁPAD
Eso DT pásma ZÁPAD

Závody pásma STŘED
01 2.6. Schweinfurt
02 9.6. Krajková KM
03 15.6. Meckenheim
04 29.6. Tilburg
05 30.6. Wertheim
06 13.7. Duisburg
07 27.7. Knokke
08 28.7. Eisenach
09 29.9. Cheb

Královské mistrovství pásma STŘED
Eso ST pásma STŘED
Eso DT pásma STŘED
Super Eso pásma STŘED

Závody pásma SEVER
01 19.5. Chomutov
02 2.6. Helmsted
03 9.6. Krajková KM
04 15.6. Hamm
05 29.6. Tilburg
06 30.6. Gotha 1.
07 13.7. Duisburg
08 21.7. Plzeň
09 27.7. Knokke
10 28.7. Gotha 2.
11 15.9. Kámen

Super mistrovství pásma SEVER
Mistrovství středotraařů pásma SEVER
Mistrovství dlouhých tratí pásma SEVER
Mistrovství superdlouhých tratí pásma SEVER
ESO KT pásma SEVER
ESO DT pásma SEVER

Závod OS CHPH Hlučín + Opava
01 12.5. Plzeň 1
02 19.5. Chomutov
03 26.5. Tachov 1
04 2.6. Helmstedt
05 9.6. Krajková
06 15.6. Hamm
07 23.6. Tachov 2
08 29.6. Tilburg
09 30.6. Gotha 1
10 7.7. Tachov 3
11 13.7. Duisburg
12 13.7. Plzeň 2
13 21.7. Plzeň 3
14 27.7. Knokke
15 28.7. Gotha 2
Závody OS CHPH Karviná - Ostrava + Třinec
01 19.5. Chomutov
02 19.5. Vysoké Mýto 1.
03 2.6. Helmsted
04 9.6. Cheb
05 9.6. Vysoké Mýto 2.
06 15.6. Hamm
07 15.6. Louny 1.
08 29.6. Tilburg
09 30.6. Gotha 1.
10 7.7. Žatec
11 13.7. Duisburg
12 13.7. Louny 2.
13 21.7. Plzeň
14 27.7. Oostende-Knokke
15 28.7. Gotha 2.
16 15.9. Tábor
Závody OS CHPH Beskydy + Valašsko
01 19.5. Chomutov
02 2.6. Helmstedt
03 9.6. Krajková KM
04 15.6. Hamm
05 29.6. Tilburg
06 30.6. Gotha 1.
07 13.7. Duisburg
08 221.7. Plzeň
09 27.7. Knokke
10 28.7. Gotha 2.