Mistrovství světa holoubat 2019

vytvořil: Jan Filipi

Čína

--------------------------------------------------------------------------------

Podmínky účasti:

  • Národní kolekci tvoří 25 holoubat a 15 holoubat mladých chovatelů.
  • Závazné potvrzení účasti zašle chovatel do neděle 20. dubna 2019 na e-mail: filipiteam@seznam.cz. Tato potvrzení budou průběžně aktualizována na webu ČMS CHPH.
  • Dodání holoubat do svozových uzlů do středy 15. května 2019.
  • Termíny dodání holoubat do svozového uzlu v Belgii je plánován na termíny 23.-25. dubna 2019 a 16.-18. května 2019.
  • Závody: 180 km (10. října 2019), 300 km (17. října 2019) a finále 24. října 2019 z 500km.

--------------------------------------------------------------------------------

Na schůzi Prezídia ČMS CHPH konané dne 2. dubna 2019 bylo rozhodnuto, že chovatel (mistr OS CHPH) dodá 1 holoubě a to dle losování. 

Pokud účast někdo z prvních 25 vylosovaných nepotvrdí, bude osloven náhradník dle pořadí vylosovaných. 

1/ Český Západ ZELENKA Miloň
2/ Horácko REITERMAN Jar. st.
3/ Praha BOUŠEK a syn - KYSLÍK
4/ Hlučín KUNZ Ondřej
5/ Karlovy Vary VACEK Josef
6/ Třinec RODINA MARTYNKOVA
7/ Valašsko KOLAŘÍK Pavel
8/ Uherské Hradiště Bri UHERKOVI
9/ Podoubraví MENŠÍK Ladislav
10/ Středočeský TOMÁŠEK st.+ ml.
11/ Pardubice FILIPI Team
12/ Beskydy SKRBEK Marek
13/ Sever BRZOBOHATY Ladislav
14/ Karviná - Ostrava SLIWKA P.+GREGOR L.
15/ Zlín POLÁŠEK Mich+Mart.
16/ České Budějovice Čipera Jiří a Michal
17/ Polabí RULÍK Petr
18/ Hodonín SNOVICKÝ Vítězslav
19/ Východočeská FORMAN Milan
20/ Prácheň VÍTOVEC Pavel + Marcela
21/ Brno CEZAVA a.s. Ivan M.
22/ Tábor SINDELAR Josef
23/ Domažlice BASTL Josef 
24/ Vysočina ŘEZNÍČEK Jiří
25/ Louny JELÍNEK Miloslav

Náhradníci:

26/ Znojmo FAJMON Team
27/ Opava  LAŇKA Alfons, Ing.
28/ Haná JEMELKA Pavel Ing.
29/ Lidice DROPPA Julius
30/ Uničov KUBÁČEK Lubomír 
31/ Náchod ŠKOLNÍK Josef 
32/ Chomutov ANTROPIUS Marek

Kolekce holoubat mladých chovatelů bude obsahovat 1 holoubě od prvních 15 z pořadí CM vyhodnocených mladých chovatelů.

1. KONEČNÝ Pavel Zlin
2. SNOVICKÁ Lucie Hodonin
3. FOCHROVI Rich.+Pav. Zlin
4. STRNADEL Jan Valassko
5. MAŇÁK Štěpán Hodonin
6. DVOŘÁK Tomáš Zlin
7. DOLECEK Robin Valassko
8. MACHAČ Patrik Uh. Hradiste
9. ZAVADIL Filip Zlin
10. KOREC Daniel Hlucin
11. HUSÁK Tomáš Stredocesky
12. KŘIVÁNEK Filip Brno
13. ANTOŠ Jakub Opava
14. CHALUPA Dominik Brno
15. FUCHS Marek Vysocina

 

Jdi zpět