Výsledky Moravskoslezského sdružení (Moravian-Silesian Region Results)


   Závody MSS (Races of Moravian-Silesian Region)

 2013

09.6. Pomezí - Katovický memoriál    1-100 MMDT
09.6. Pomezí - International              1-100
28.6. Oostende                                  1-100 hlášení doletů
27.7. Bad Bendheim                           1-100

 

Pásmo jih

09.6. Cheb - Katow.mem.             1-100 15.9. Rokycany                        1-100   
15.6. Koblenz-Mayen                    1-100    15.6. Mayen pásmo JIH + STŘED
28.6. Oostende                             1-100 13.7. Leverkusen JIH + STŘED 
29.6. Rottendorf                           1-100 Eso DT Jih
13.7. Leverkusen                          1-100 Mistrovství DT JIH
27.7. Bad Bendheim                      1-100 Mistrovství pásma JIH

 

Pásmo západ

09.6. Cheb - Katow.mem.             1-100 21.7. Aschaffenburg                   1-100
15.6. Aachen                                1-100 27.7. Bad Bendheim                     1-100
28.6. Oostende                             1-100

27.7. Amberg                               1-100

30.6. Aschaffenburg                   1-100 Super Cup pásma Západ
13.7. Aachen                               1-100 MDT Západ                              Eso DT Západ

 

Pásmo střed

19.5. Krajková                              1-100 07.7. Krajková 2                             1-100
3.6.  Eisenach                               1-100 13.7. Leverkusen                           1-100
09.6. Cheb - Katow.mem.             1-100 21.7. Cheb - Pomezí                       1-100
15.6. Koblenz-Mayen                   1-100 27.7. Bad Bendheim                       1-100
30.6. Wertheim                            1-100 15.9. Rakovník                               1-100
28.6. Oostende                            1-100 Královské mistrovství střední Moravy
Eso DT                                          Eso KT Super Eso pásma 

 

Pásmo sever

26.5. Praha - Dubeč 29.6. Gotha  
02.6. Louny 07.7. Chomutov 
09.6. Cheb - Katow.mem.             1-100 14.7. Koblenz 
16.6. Aschaffenburg 21.7. Karlovy Vary
28.6. Oostende                             1-100 27.7. Bad Bendheim
Mistrovství dlouhých tratí  severní Moravy
Mistrovství středotraťařů severní Moravy
Super mistrovství severní Moravy
Mistrovství superdlouhých tratí  severní Moravy