Výsledky Moravskoslezského sdružení (Moravian-Silesian Region Results)


   Závody MSS (Races of Moravian-Silesian Region)

 2014

8.6. Krajková KM                     1-100 8.6. Krajková KM international    1-100
28.6. Bad Bendheim                 1-100 14.6. Mayen Inter.                       1-100
26.7. Oostende - Knokke         1-100 28.6. Bad Bendheim Inter.           1-100
12.7. Mayen Inter.                       1-100

 

Pásmo jih

8.6. Krajková KM                     1-100 12.7. Rottendorf                      1-100
14.6. Mayen                             1-100 12.7. Mayen                             1-100
22.6. Tachov                            1-100 26.7. Oostende - Knokke          1-100
28.6. Bad Bendheim                 1-100 17.9. Rokycany                         1-100
28.6. Tachov                            1-100
Mistrovství pásma JIH Mistrovství DT pásma Jih            Eso MMDT Jih

 

Pásmo západ

01.6. Seligenstadt                   1-100 28.6. Seligenstadt                     1-100
8.6. Krajková KM                     1-100 12.7. Eschweiler                        1-100
14.6. Aachen                           1-100 19.7. Bayreuth                          1-100
21.6. Neumarkt                        1-100 26.7. Oostende - Knokke           1-100
28.6. Bad Bendheim                 1-100 26.7. Seligenstadt                     1-100
Supercup pásma Západ Mistrovství DT pásma Západ                  Eso DT

 

Pásmo střed

01.6. Rottendorf                     1-100 28.6. Wertheim                          1-100
8.6. Krajková KM                     1-100 12.7. Mayen                               1-100
14.6. Mayen                            1-100 12.7. Krajková                           1-100
14.6. Krajková                         1-100 20.7. Cheb - Pomezí                   1-100
28.6. Bad Bendheim                 1-100 26.7. Oostende - Knokke           1-100
Královské mistrovství střední Moravy Eso ST
Eso DT Super Eso pásma Střed

 

Pásmo sever

25.5. Chomutov 28.6. Bad Bendheim
01.6. Helmstedt   06.7. Gotha
8.6. Krajková KM 12.7. Mayen
14.6. Mayen                        pořadí dle hlášení 20.7. Chomutov
28.6. Plzeň 26.7. Oostende - Knokke
Super mistrovství severní Moravy Mistrovství dlouhých tratí  severní Moravy
Mistrovství superdlouhých tratí  severní Moravy Mistrovství středotraťařů severní Moravy