Výsledky ČS CHPH 2015

Zemské závody ČS CHPH
01 21.6. Aschaffenburg 1-100
pásmo č. 1
pásmo č. 2
pásmo č. 3
02 11.7. Oostende 1-100
pásmo č. 1
pásmo č. 2
pásmo č. 3
Závody Maratonu jižních Čech (OS CHPH České Budějovice, Prácheň, Tábor)
01 30.5. Eschweiler 1-100
02 13.6. S.Niklaas 1. 1-100
03 27.6. Maastricht 1-100
04 11.7. Oostende 1-100
05 25.7. S.Niklaas 2. 1-100

Pořadí MJČ

Závody MJČ + OS CHPH Český západ
01 30.5. Eschweiler 1-100
02 13.6. S.Niklaas 1. 1-100
03 27.6. Maastricht 1-100
04 11.7. Oostende 1-100
05 25.7. S.Niklaas 2. 1-100

Pořadí

Závody Kooperačního uskupení DT (OS CHPH Chomutov, Lidice, Louny, Středočeské)
01 30.5. Thionville 1 1-100
02 13.6. Troyes 1-100
03 27.6. Thionville 2 1-100
04 11.7. Oostende 1-100
05 25.7. Thionville 3 1-100
06 1.8. Orleans 1-100

Pořadí KUDT

Závody KUDT + OS CHPH Český západ
01 1.8. Orleans 1-100
Závody MDTVČ (OS CHPH Horácko, Náchod, Pardubice, Podoubraví, Východočeské)
01 31.5. Koblenz 1 1-100
02 7.6. Bamberg 1-100
03 14.6. Eschweiler 1-100
04 21.6. Aschaffenburg 1-100
05 27.6. Sint Niklaas 1-100
06 11.7. Oostende 1-100
07 26.7. Koblenz 2. 1-100
08 20.9. Bamberg 1-100

Pořadí MDTVČ
Eso H MDTVČ
Eso He MDTVČ

Závody ČMK (OS CHPH Praha, Polabí, Sever)
01 30.5. Meckenheim 1-100
02 13.6. Lommel 1. 1-100
03 27.6. Sint. Niklaas 1-100
04 11.7. Oostende 1-100
05 25.7. Lommel 2. 1-100

Pořadí ČMK

Závody OS CHPH Domažlice + Karlovy Vary
01 3.5. Forchheim
02 10.5. Höchstadt 1
03 17.5. Wertheim
04 24.5. Bad Kreuznach 1
05 31.5. Höchstadt 2
06 7.6. Bad Kreuznach 2
07 13.6. Rottendorf 1
08 13.6. Lommel 1
09 21.6. Aschaffenburg
10 27.6. Sint Niklass
11 27.6. Bad Kreuznach 3
12 5.7. Bad Kreuznach 4
13 11.7. Rottendorf 2
14 11.7. Oostende
15 19.7. Bad Kreuznach 5
16 25.7. Lommel 2
17 16.8. Forchheim 1
18 23.8. Forchheim 2
19 30.8. Höchstadt
20 6.9. Rottendorf
21 13.9. Wertheim

Pořadí

Pořadí holoubata

Závody OS CHPH Praha + Polabí
01 3.5. Tachov 1.
02 10.5. Tachov 2.
03 17.5. Amberg 1.
04 24.5. Tachov 3. (Cup ročáků)
05 24.5. Rothenburg 1.
06 30.5. Meckenheim
07 30.5. Tachov 4.
08 7.6. Tachov 5. (Cup ročáků)
09 7.6. Rothenburg 2.
10 13.6. Lommel 1.
11 13.6. Amberg 2.
12 21.6. Aschaffenburg
13 21.6. Amberg 3. (Cup ročáků)
14 27.6. Sint. Niklaas
15 27.6. Amberg 4.
16 5.7. Rothenburg 3.
17 5.7. Tachov 6. (Cup ročáků)
18 11.7. Oostende
19 12.7. Rothenburg 4.
20 19.7. Rothenburg 5.
21 19.7. Tachov 7. (Cup ročáků)
22 25.7. Lommel 2.
23 25.7. Amberg 5.

Pořadí

Závody OS CHPH České Budějovice + Tábor
01 30.5. Eschweiler
02 13.6. S.Niklaas 1.
03 27.6. Maastricht
04 11.7. Oostende
05 25.7. S.Niklaas 2.
Závody OS CHPH České Budějovice + Prácheň
01 7.6. Aschafenburg 1.
02 19.7. Aschafenburg 2.
Závody OS CHPH Chomutov + Louny
07 30.5. Thionville 1
10 13.6. Troyes
13 27.6. Thionville 2
16 11.7. Oostende
19 25.7. Thionville 3
20 1.8. Orleans
Závody OS CHPH Lidice + Středočeské
01 10.5. Erlangen
02 17.5. Kupferzell 1.
03 24.5. Heilbronn 1.
04 30.5. Thionville 1.
05 7.6. Kupferzell 2.
06 13.6. Troyes
07 21.6. Aschaffenburg
08 27.6. Thionville 2.
09 5.7. Heilbronn 2.
10 11.7. Oostende
11 19.7. Kupferzell 3.
12 25.7. Thionville 3.
13 1.8. Orleáns
Závody OS CHPH Louny + Sever
01 21.6. Aschaffenburg
Závody MKSTVČ (OS CHPH Pardubice + Východočeské)
01 7.6. Bamberg 3
02 14.6. Krajková - Květná 3
03 21.6. Krajková - Květná 4
04 21.6. Aschaffenburg
05 4.7. Cheb 3
06 4.7. Gotha 1
07 11.7. Gotha 2
08 19.7. Gotha 3
09 13.9. Cheb

Pořadí MKSTVČ

Závody OS CHPH Horácko + Podoubraví
01 31.5. Koblenz 1
02 14.6. Eschweiler
03 21.6. Aschaffenburg
04 27.6. Sint Niklas
05 11.7. Oostende
06 26.7. Koblenz 2