Výsledky MSS CHPH 2015

Závody MSS CHPH
01 14.6. Krajková 1-100    Série tří
02 4.7. Bad Bentheim 1-100    Série tří
03 1.8. Oostende 1-100    Série tří
Závody pásma JIH
01 7.6. Rottendorf 1-100
02 14.6. Krajková 1-100
03 20.6. Tachov 1-100
04 20.6. Mayen 1-100
05 4.7. Bad Bentheim 1-100
06 5.7. Wertheim 1-100
07 12.7. Tachov 1-100
08 18.7. Leverkusen 1-100
09 1.8. Oostende 1-100
10 13.9. Rokycany 1-100

Mistrovství pásma JIH
Mistrovství DT pásma JIH
Eso MMDT pásma JIH

Závody pásma ZÁPAD
01 7.6. Seligenstadt 1 1-100
02 14.6. Krajková 1-100
03 20.6. Eschweiler 1 1-100
04 27.6. Neumarkt 1-100
05 4.7. Seligenstadt 2 1-100
06 4.7. Bad Bendheim 1-100
07 18.7. Eschweiler 2 1-100
08 25.7. Bayreuth 1-100
09 1.8. Seligenstadt 3 1-100
10 1.8. Oostende - Knokke 1-100
11 12.9. Rokycany 1-100

Super Cup pásma ZÁPAD
Mistrovství DT pásma ZÁPAD
Eso DT pásma ZÁPAD

Závody pásma STŘED
01 7.6. Rottendorf 1-100
02 14.6. Krajková 1-100
03 20.6. Mayen 1-100
04 28.6. Krajková 1 1-100
05 4.7. Bad Bentheim 1-100
06 5.7. Wertheim 1-100
07 12.7. Krajková 2 1-100
08 18.7. Leverkusen 1-100
09 26.7. Cheb-Pomezí 1-100
10 1.8. Oostende 1-100
11 2.8. Eisenach 1-100

Královské mistrovství pásma STŘED
Eso ST pásma STŘED
Eso DT pásma STŘED
Super Eso pásma STŘED

Závody pásma SEVER
01 24.5. Chomutov 1 1-100
02 7.6. Helmstedt 1-100
03 14.6. Krajková 1-100
04 20.6. Hanover 1-100
05 4.7. Bad Bentheim 1-100
06 5.7. Gotha 1-100
07 12.7. Chomutov 2. 1-100
08 18.7. Bremy 1-100
09 1.8. Oostende 1-100
10 19.9. Louny 1-100

Super mistrovství pásma SEVER
Mistrovství středotraťařů pásma SEVER
Mistrovství dlouhých tratí pásma SEVER
Mistrovství superdlouhých tratí pásma SEVER
ESO KT pásma SEVER
ESO DT pásma SEVER

Závody pásem JIH a STŘED
01 20.6. Mayen 1-100
02 5.7. Wertheim 1-100
Závody OS CHPH Hodonín + Jižní Morava
01 17.5. Krajková
02 31.5. Krajková
03 7.6. Rottendorf
04 14.6. Krajková
05 20.6. Mayen
06 20.6. Tachov
07 28.6. Tachov
08 4.7. Bad Bentheim
09 5.7. Wertheim
10 12.7. Tachov
11 18.7. Leverkusen
12 18.7. Tachov
13 26.7. Wertheim
14 1.8. Oostende
15 13.9. Rokycany
Závody OS CHPH Beskydy + Karviná - Ostrava + Třinec
01 1.8. Gotha 2 1-100
02 1.8. Oostende 1-100
Závody OS CHPH Karviná - Ostrava + Třinec
01 31.5. Žatec
02 26.7. Louny
Závody OS CHPH Uherské Hradiště + Valašsko
19 1.8. Oostende
Závody OS CHPH Hlučín + Opava
01 1.8. Oostende